czwartek, 20 marca 2014

Kamienie na Szaniec

Hey.
Wczoraj ze szkoły jechaliśmy do kina na kamienie na szaniec. Prawdę mówiąc nie chciałam jechać na ten film bo mówiłam, że jest nudny teraz wiem, że nie powinnam tak powiedzieć ponieważ był taki piękny a zarazem świetny że łezka mi poleciała. Film opowiada młodych chłopakach którzy chcieli, żeby polska była wolna. Szukali pieniędzy na broń, żeby wyeliminować Niemców. Raz w nocy Niemcy wpadli do domu jednego z kolegów i zabrali całą rodzinę "rudego" którego torturowali oblewali gotującą wodą, gasili papierosy na jego twarzy i bili grubym sznurem wszędzie gdzie się dało. Następnego dnia zawieźli go do szpitala i po drodze jak jechali jego koledzy chcieli go odbić ale jeden kazał wycofać akcję. Po szpitalu zawieźli go z powrotem na tortury, aż w końcu stwierdzili, że zawiozą go z powrotem do szpitala i tam go wyleczą, ale jego koledzy ty, razem chcieli go odbić samochód z torturowanymi przyjechał a oni rzucili na samochód butelki z ogniem i zabili 4 Niemców uratowali kolegę. Zawieźli go do domu przyszedł lekarz powiedział że stan jest krytyczny. Jego najlepszy przyjaciel kazał go wziąć do szpitala. Następnego dnia miał mieć operacje ale lekarz stwierdził, że już nie ma po co go operować bo zmarł i  wszyscy zaczęli płakać.
A co dalej??? dowiecie się w kinie jeśli pojedziecie, tyle tylko wam streściłam ponieważ jakbyście chcieli na to jechać po prostu zbyt dużo byście wiedzieli. :)))) obejrzyjcie zwiastuny :)


Pozdrawiam ;)))))

1 komentarz:

  1. Super blog <3 Na pewno będę tu zaglądał :) Spodobało mi się odkąd tylko załadowała się strona. Czekam na kolejne posty :)
    W wolnej chwili zapraszam do siebie, chętnie poznam twoja opinie :) http://zwyczajnymarzyciel.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń